vidaus tvarkos taisyklės

Viešbučio Gabija vidaus tvarkos taisyklės

Bendrosios nuostatos:

1. Viešbučio svečiai atvykimo dieną laukiami nuo 15:00 val., išvykimo dieną svečiai išsiregistruoti ir atlaisvinti kambarį privalo iki 12:00 val. (dėl ankstesnio ar vėlesnio išvykimo, prašome teirautis registratūroje).

2. Viešbučio svečiams į apgyvendinimo kainą yra įtraukti pusryčiai. Pusryčiai pateikiami viešbučio restorane pirmame aukšte (dėl pusryčių pateikimo laiko, prašome kreiptis į registratūrą).

3. Viešbučio svečiams į apgyvendinimo kainą yra įtraukti rytiniai apsilankymai viešbučio sveikatingumo centre (dėl sveikatingumo centro darbo laiko, prašome kreiptis į registratūrą).

3.1. Viešbučio svečiai, besinaudojantys sveikatingumo centru patys atsako už savo saugumą.

3.2. Viešbučio svečiams besinaudojantiems SPA draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, atsinešti   gaiviuosius  gėrimus stiklinėje taroje, vartoti maistą šlapiojoje SPA zonoje (baseino patalpoje, saunoje, dušinėse).

3.3. Vaikams iki 16 metų naudotis SPA paslaugomis be tėvų ar lydinčių suaugusių asmenų draudžiama.

3.4. Treniruoklių salės įranga vaikams iki 12 metų naudotis draudžiama, vaikams nuo 12 iki 16 metų leidžiama naudotis treniruoklių  įranga tik su tėvų ar lydinčių suaugusių asmenų priežiūra.

4. Svečių kambariuose yra įrengti mini barai. Už naudojimosi mini barų turinių viešbučio svečiai atsiskaito išvykimo dieną registratūroje. Mini baro asortimento kainoraštį rasite kambaryje.

5. Viešbučio svečiai privalo laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių, be priežasčių neaktyvuoti perspėjimo apie gaisrą sistemų.

6. Kambariuose ir viešbučio bendrojo naudojimosi patalpose rūkyti draudžiama.

7. Už priešgaisrinių taisyklių nesilaikymą ir rūkimą kambariuose bei viešbučio bendrose patalpose užtraukia baudą lygią vienam šimtui eurų (100,00).

8. Svečiams atvykus su gyvūnais yra taikomas papildomas mokestis. Nepranešus apie su savimi atsivežtus gyvūnus nepriklausomai nuo dydžio svečiui užtraukia baudą lygią vienam šimtui eurų (100,00).

9. Viešbutis neatsako už viešbučio stovėjimo aikštelėje laikomas svečių mašinas.

10. Viešbutis neatsako už svečio kambaryje paliktus daiktus. Brangias vertybes ir pinigus svečiai gali palikti seifuose, esančiuose kambariuose arba viešbučio registratūroje esančiame bendrame seife.

11. Apie pastebėtus techninius gedimus ar paslaugų kokybę viešbučio svečiai informuoja viešbučio administraciją, priešingu atveju, viešbutis atleidžiamas nuo atsakomybės.

12. Viešbučio svečiai atlygina viešbučiui padarytus materialinius nuostolius, kurie atsirado dėl svečių ar jų pasikviestų asmenų kaltės.

13. Administracija saugumui užtikrinti turi teisę įeiti į svečių gyvenamus numerius. Esant poreikiui iškviečia greitąją pagalbą.

14. Viešbučio administratoriui yra draudžiama suteikti bet kokią informaciją apie svečius, tretiems asmenims, be svečio sutikimo.

15. Draudžiama palikti mažamečius vaikus be priežiūros Viešbučio kambariuose ir bendrose erdvėse;

Kitos sąlygos:

16. Viešbutis pasilieka teisę neįsileisti nepageidaujamų asmenų, remiantis poilsio namų  vidaus tvarko taisyklėmis.

17. Prašymą/skundą dėl mūsų tinklapyje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Palikite žinutę