Restoranas

Pirmame viešbučio „Hotel Gabija Palanga“ aukšte įsikūręs garsus lietuviškas restoranas „MEAT Steak House“.


 

-

Rezervacijas galite atlikti telefonu: +370 (612) 06029, arba el.paštu: restoranas@gabija.lt

Adresas: Vytauto g. 40, Palanga, viešbutis „GABIJA“

APIE RESTORANĄ

Pirmame viešbučio „Hotel Gabija Palanga“ aukšte įsikūręs garsus lietuviškas restoranas „MEAT Steak House“.

Vienas iš restorano įkūrėjų ir jo šefas Liutauras Čeprackas mokėsi prestižinėje pasaulinio garso  kulinarijos mokykloje „Le Cordon Bleu“, kurią baigė aukso medaliu ir šiandien yra vertinamas kaip vienas geriausių virėjų Lietuvoje, kuriam priklauso kelių restoranų tinklas. Šio restorano pasididžiavimas yra MĖSA: kas bebūtų – sultingi jautienos kepsniai su traškia plutele ar ant raudonojo kedro lentelės kepta antis, patiekiama su gruzdintomis plonomis bulvytėmis – visi patiekalai tirpte tirpsta burnoje.
Restoranas „Meat Steak House“  yra bene vienintelis Baltijos šalyse, turintis savo mėsos brandinimo  kamerą, kurioje atsiskleidžia geriausios mėsos savybės, todėl didkepsnis įgauna ypatingą skonį, viliojantį gero maisto žinovus.
Restorane svečiams siūlomas platus jautienos kepsnių pasirinkimas: antrekotas „Rib-Eye“, nugarinė „New York strip“, išpjova ir didieji kepsniai su kaulu „T-bone“ ar „Porterhouse“, gomurį pamalonins ir žuvies bei jūros gėrybių patiekalai.
 
  ŠVENTĖS IR RENGINIAI

  Nuo gimtadienių …iki asmeninių ir šeimos švenčių, jubiliejų !

  Nuostabi vieta šalia vaizdingojo Palangos Birutės parko, išskirtinė aplinka, ypatingas, tik Jūsų šventei sukurtas meniu, nepriekaištingas aptarnavimas, paslaugumas ir dėmesys – čia prasidės gražiausia Jūsų gyvenimo pasaka!

  • Jūsų šventės vieta – elegantiškas restoranas, kurio interjeras kuria pakilią, šventinę atmosferą, arba erdvi pokylių salė su privačia lauko terasa ir įspūdingu vaizdu į žaliuojančias pušis. Puiki virtuvė, puošnūs stalai, apšvietimo ir detalių žaismas dovanos Jums pačius geriausius įspūdžius.
  • Svečių apgyvendinimui – komfortiški ir jaukūs kambariai, liukso numeriai ir prabangūs apartamentai.
  • Poilsiui ir pramogoms – erdvus pirčių kompleksas su nuostabiu vaizdu į pušyną, SPA procedūros kūno atgaivai, piknikas vidiniame kieme šventės pratęsimui…

  Mes suprantame, jog svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis, viskas kas Jus supa, privalo būti ypatinga.

  RESTORANO DARBO LAIKAS

  Restorano „MEAT Steak House“ darbo laikas:

  Pirmadienis - Antradienis 

  po pusryčių restoranas nedirba

  Trečiadienis - Ketvirtadienis

  12:00 – 21:00 (virtuvė iki 20:00 val.)

  Penktadienis - Šeštadienis

  12:00 – 23:00 (virtuvė iki 22:00 val.)

  Sekmadienis

  12:00 – 17:00 (virtuvė iki 17:00 val.)

  Palikite žinutę