GABIJOS kūno ir veido procedūros
Apdovanokite savo kūną bei sielą ypatingu poilsiu.
NUGAROS MASAŽAS 30 min. 45 €

Nugaros masažas – tai puikus būdas atpalaiduoti įsitempusius (sprando, pečių juostos ir nugaros) raumenis ir grąžinti juos į normalią tonuso būseną.

Masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą, stovimą darbą, ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS KŪNUI 60 min. 60 €

Kūno atpalaiduojantis masažas tinkantis visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina nervų sistemą, bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Trokštantiems užsimiršti, pailsėti ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę.

ATPALAIDUOJANTIS VEIDO IR NUGAROS MASAŽAS 60 min. 55 €

Nugaros masažas skirtas  atpalaidavimui, Jis mažina skausmą, atpalaiduoja streso įtemptus raumenis, gerina kraujotaką, skatina metabolizmo ir detoksikacijos procesus. Veido masažas apsaugo nuo nesavalaikio raukšlių atsiradimo, gerina odos toną, mažina patinimą. Masažo metu stimuliuojama kraujotaka, oda prisisotinama deguonimi, stiprėja regeneraciniai procesai.

SPA MASAŽAS GINTARAS 60 min. 60€

Puoselėjantis gintaro masažas atpalaiduoja raumenis ir mintis nuo streso ir emocinės įtampos, pasižymi balansuojančiu poveikiu nervinei sistemai. Gintarinė procedūra prisotina ląsteles deguonimi, šalina toksinus, saugo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo, tonizuoja ir normalizuoja energetinius procesus ląstelėse.

 (Gintarinis kūno pilingas - kaukė, dušas. atpalaiduojantis nugaros ir veido  masažas)

KOBIDO VEIDO MASAŽAS 60 min. 55 €

Veido KOBIDO masažas – tai unikalus pagal senas japonų tradicijas atliekamas masažas, primenantis įspūdingą rankų šokį. Masažo metu greiti, smūginiai, ritmiški, švelnūs judesiai gražiai persipina tarpusavyje, sklandžiai pereina nuo lėtų į greitus, keičiasi jų gylis, atsižvelgiant į būtinybę ir masažuojamą zoną.

Šis masažas padeda išlaikyti natūralų grožį, jaunystę, atpalaiduoti kūną ir mintis, palaikyti gerą emocinę bei fizinę būklę.

Masažas apima veido, kaklo, galvos ir sprando sritis.

KOBIDO VEIDO MASAŽAS SU DANGIŠKAIS DISKAIS 30 min. 40 €

Masažas su pusbrangiais akmenimis turi ryškų atjauninimo poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, koreguoja veido kontūrą, pagerina raumenų ir odos tonusą, išlygina paviršines raukšles, suvienodina veido odos spalvą. 

Masažas apima veido, kaklo, galvos ir sprando sritis.

VEIDO PROCEDŪRA PAGAL VEIDO TIPĄ 60 min. 55 €

Demakiažas, serumas, masažas, kaukė, užbaigimo kremas.

PĖDŲ ATPALAIDUOJANTI TERAPIJA 30 min. 45 €

Atpalaiduojanti pėdų ir kojų terapija su natūraliais aliejais ir natūraliomis priemonėmis. Pėdų masažas stiprina imunitetą, suteikia energijos, pagerina miego kokybę, kraujotaką, sustiprina bet kurio gydymo poveikį, organizmui sugrąžina energijos pusiausvyrą.

(Pėdų pilingas, masažas).

MASAŽAS VAIKAMS 30 min. 35 €

Masažas, ramina, pašalina įtampą , teigiamai veikia įvairius organizme vykstančius procesus ir  leidžia vaikams atsipalaiduoti.

KŪNO ŠVEITIMAS IR ĮVYNIOJIMAS JŪROS DUMBLIAIS 60 min. 55 €

Šveičiant viso kūno odą, pagerinama viso kūno kraujotaka, suaktyvinama limfinė sistema, kuri yra labai svarbi gerai kūno sveikatai.

Tonizuojanti kaukė atstato odos elastingumą ir stangrumą su formuojančiu efektu. Stiprina odos imunitetą suteikia energijos ir skaistumo.

( Kūno pilinguojantis masažas, įvyniojimas, dušas).

LIEKNINANTIS SPA 60 min. 60 €

Liekninantis įvyniojimas probleminėms kūno vietoms. Kūno pilingas, įvyniojimas TERMO geliu, kuris pasižymi anticeliulitiniu poveikiu – stimuliuoja riebalų skaidymą, mažina kūno apimtis, lygina odos reljefą. Įmasažuojamas anticeliulitinis kūno kremas.

 

KŪNO ĮVYNIOJIMAS JŪROS DUMBLIAIS 30 min. 45 €

Kaukėje esantys jūros dumbliai ir spirulina palengvina deguonies patekimą į audinius ir pagerina kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių. Dumblių sudėtyje yra unikalių biologiškai veiklių medžiagų, skatinančių kolageno gamybą.

(Kūno įvyniojimas, dušas).

KARŠTŲ AKMENŲ MASAŽAS 60 min. 55 €

Palepinkite savo kūną nuostabia šiluma, kurią skleidžia akmenys. Jie ilgai išlaiko šilumą ir ją perduoda raumenims. Masažas atliekamas rankų judesiais ir karštų akmenų pagalba. Ši procedūra detoksikuoja, giliai atpalaiduoja, raminamai veikia kūną.

Palikite žinutę
Prenumeruokite naujienlaiškį