PHYTOMER procedūros

Visų pripažintos veido ir kūno procedūros, atšviežinančios protą ir jutimus, platus procedūrų pasirinkimas įkvėptas Bretanės pakrantės vėjų Prancūzijoje. 

Bene 50 metų PHYTOMER telkia jūros galias gaminti odos priežiūros priemones, kurios padeda atskleisti moterų ir vyrų grožį — natūralų, savitą, gyvybingą.

Išskirtinė patirtis kuria galima mėgautis GABIJOS viešbučio SPA oazėje.

„PHYTOMER“ kviečia susipažinti su svarbiausiomis firminėmis veido ir kūno priežiūros procedūromis. Naudojant firminę relaksacijos metodiką gaunamas regimas, nuo išskirtinio atsipalaidavimo neatsiejamas pagražėjimas. Kiekvienos procedūros metu jūsų oda gauna visas jūros dovanas.
PREMIUM JAUNINAMOJI PROCEDŪRA EXTENDED YOUTH 60 min. 70 €
Išskirtinė prabanga alsuojanti jauninamoji procedūra, praturtinta originaliu osteopatiniu veido masažu leis mėgautis matomais rezultatais. Pažangiausių jūrinių biotechnologijų dėka Jūsų oda suspindės, taps stangresnė ir lygesnė - akimirksniu ir ilgam.
VEIKSMINGA DRĖKINAMOJI PROCEDŪRA HYDRA BLUE 60 min. 43 €
Intensyviai odą drėkinanti procedūra apgobs Jūsų odą rekordiškai veiksmingu drėkinamuoju šydu. Poveikis juntamas akimirksniu: oda atgauna komfortą ir sveiką spindesį, tampa putli ir pailsėjusi.
RAMINAMOJI ODOS PROCEDŪRA MARINE SOFTNESS 60 min. 45 €
Procedūra veikia tarsi raminamasis švelnumo skydas - nuramins sudirgusią odą, sumažins raudonį, sustiprins kapiliarus, atkurs odos pusiausvyrą ir pagerins jos struktūrą. Oda bus nuraminta ir pridrėkinta, jos apsauginės funkcijos sustiprintos.
VYRIŠKA VEIDO PROCEDŪRA SKIN ESCAPE FOR MEN 60 min. 45 €
Atraskite vyrų odos priežiūros pasaulį. Rinkitės drėkinamąją, jauninamąją arba taršos ir streso poveikį odai kompensuojančia procedūros versiją, pritaikytą vyrų odos poreikiams ir specifikai, kad galėtumėte mėgautis sveika ir gražia oda.
PROCEDŪRA AKIŲ SRIČIAI EYE PERFECTION 30 min. 45 €
Visapusišką priežiūrą jautriai paakių sričiai užtikrinanti procedūra, kurios metu atliekamas jauninamasis paakių zonos masažas ir aplikuojamos dvi profesionalios kaukės sumažina paburkimus, juodus ratilus, lygina raukšles ir suteikia odai stangrumo bei sveiko švytėjimo.
ANTISTRESINIS RITUALAS OLIGOMER SPA 60 min. 55 €
Giliai atpalaiduojanti  ir jėgas  grąžinanti  holistinė  procedūra su išskirtiniu 65 judesių masažu, lepinančio Jus nuo galvos iki kojų pirštų galiukų. Jūsų oda bus švelni, pridrėkinta  ir papildyta mineralais, o Jūs pailsėję ir kupini energijos.
KŪNO ŠVEITIMO RITUALAS SATIN SHIMMER 40 min. 37 €
Aksominė kūno šveitimo procedūra, šalinanti nešvarumus, negyvas odos ląsteles, gerinanti odos tonusą, aktyvinanti kraujotaką, valanti poras, skatinanti odos atsinaujinimą ir didinanti jos elastingumą, kad galėtumėte mėgautis švelnia it šilkas oda.
LIEKNINAMOJI PROCEDŪRA MORPHODESIGNER 60 min. 50 €
Išskirtinė procedūra, kurios metu atliekamas trejopo poveikio kūno šveitimas , suteikiantis odai švelnumo, skaistumo ir lygumo. Intensyvus liekninamasis ir stangrinamasis kūną modeliuojantis masažas formuoja siluetą, atkuria odos struktūrą ir ją stiprina.
LIEKNINAMASIS DUMBLIŲ DŽEMO ĮVYNIOJIMAS LOTION P5 60 min. 58 €
Gurmaniškas ir veiksmingas liekninamasis 4 dumblių džemo įvyniojimas papildo Jūsų odą mineralais ir mikroelementais. Nepaprastai malonus jūros dvelksmas lydi visos procedūros metu, nes veiksmingas liekninimui ir drenažui naudojamas patentuotas jūros vandens koncentratas OLIGOMER® ir keturių skirtingų dumblių ekstaktai.
Palikite žinutę