Rezervacija ON-LINE
Atvykimo data
Išvykimo data
Rezervuoti
SPA procedūros
SPA PROCEDŪROS
MASAŽAI

________________________________________
KLASIKINIS VISO KŪNO MASAŽAS - 1 val. - 130Lt / 37,65Eur;  1 val.30min. - 180Lt/52,13Eur
ATSTATO ORGANIZMO PUSIAUSVYRĄ, ŠALINA RAUMENŲ  NUOVARGĮ, ĮTAMPĄ, KELIA TONUSĄ, ATSTATO AUDINIŲ IR ODOS ELASTINGUMĄ, SĄNARIŲ JUDRUMĄ, GERINA KRAUJOTAKĄ, LAIKYSENĄ, SUSTIPRINA SUSIKAUPIMĄ IR DĖMESINGUMĄ.
________________________________________
KLASIKINIS NUGAROS MASAŽAS-30min.  - 70Lt / 20,27Eur
KLASIKINIS KOJŲ MASAŽAS-30min-70Lt / 20,27Eur
KLASIKINIS NUGAROS+KOJŲ MASAŽAS-1 val. - 120Lt
/ 34,75Eur
________________________________________
TAJŲ MASAŽAS - 1val.-130Lt/37,65Eur, 1val.30min.- 180Lt/52,13Eur
TAI TECHNIKA, KURI GALI ATRODYTI KAIP TRENIRUOTĖ, KURIĄ UŽ JUS ATLIEKA ASMENINIS TRENERIS. ŠVELNŪS, MINKŠTI SUPIMO JUDESIAI, GILŪS TEMPIMO PRATIMAI, KURIE PATENKINA JUDESIO IR TEMPIMO POREIKĮ, PERSIPINA SU TAŠKINIU MASAŽU, MEDITACIJA, PASYVIĄJA JOGA BEI MANUALINĖS TERAPIJOS ELEMENTAIS.
________________________________________
SHIATSU MASAŽAS- 1val.30min-155Lt / 44,89Eur
TAI TOLYGUS TAM TIKRŲ TAŠKŲ IR TAM TIKRŲ MERIDIANŲ PASPAUDIMAS, KURIS ATSTATO ENERGIIJOS TĖKMĘ, NUO KURIOS PRIKLAUSO MŪSŲ FIZINĖ BŪSENA. ŠIS MASAŽAS STIMILIUOJA ENDORFINŲ GAMYBĄ, STIPRINA KRAUJO CIRKULIAVIMĄ, GERINA METABOLIZMO PROCESUS, Į RAUMENIS PERNEŠA MAITINAMĄSIAS MEDŽIAGAS
________________________________________
LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS – 1val.30min.-145Lt / 41,99Eur
ŠIS MASAŽAS SIŪLOMAS, ESANT MAŽAM JUDRUMUI. SKIRIAMAS TOKSINŲ IR SKYSČIŲ PERTEKLIUI PAŠALINTI IŠ AUDINIŲ. ŠIS MASAŽAS VADINAMAS “LIEKININAMUOJU”. ATLIEKANT MASAŽĄ IŠJUDINAMAMS LIMFOS NUTEKĖJIMAS, KO PASEKOJE GERĖJA LĄSTELIŲ APRŪPINIMAS KRAUJU, DEGUONIMI IR MAISTO MEDŽIAGOMIS, SUAKTYVĖJA LĄSTELIŲ ATSINAUJINIMO PROCESAI.
________________________________________
SPORTINIS MASAŽAS -1val.15min-180Lt / 52,13Eur
ŠIS MASAŽAS SKIRTAS STIPRINTI RAUMENIS BEI RAIŠČIUS. DAŽNIAUSIAI ATLIEKAMAS VYRAMS, NES DOMINUOJA STIPRESNI JUDESIAI BEI GREITESNIS MASAŽO TEMPAS. TOKS MASAŽAS DAR VADINAMAS „TONIZUOJAMUOJU“
________________________________________
PĖDŲ REFLEKSOLOGINIS MASAŽAS – 1val.-110Lt / 31,86Eur
VEIKIANT TAM TIKRAS PĖDOS ZONAS, GALIMA SUMAŽINTI SKAUSMĄ IR NET IŠGYDYTI PAŽEISTĄ ORGANĄ. HARMONINGA ENERGIJOS CIRKULIACIJA-JŪSŲ RAKTAS Į SVEIKATĄ.
________________________________________
AROMATERAPINIS MASAŽAS – 1val.30min.-180Lt / 52,13Eur
MASAŽAS, APJUNGIANTIS LYTĖJIMO IR KVAPO JUTIMUS- NATŪRALUS ETERINIS ALIEJUS GREITAI PASISKIRSTO PO VISĄ KŪNĄ PER KVĖPAVIMO TAKUS BEI ĮSIGERIA Į ODĄ KARTU SU ŠILTU MASAŽO ALIEJUMI, SUTEIKDAMAS YPATINGĄ POVEIKĮ. TUO PAČIU METU ĮKVEPIAMI AROMATAI VEIKDAMI CENTRINĘ NERVŲ SISTEMĄ ŠALINA NEMIGĄ, ŠVELNINA STRESĄ, SUTEIKIA FIZINIŲ IR DVASINIŲ JĖGŲ. ETERINIŲ ALIEJŲ VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS VEIKIA PAGRINDINES ORGANIZMO FUNKCIJAS-KRAUJOTAKOS, MEDŽIAGŲ APYKAITOS, KVĖPAVIMO IR VIRŠKINIMO.
_________________________________________

VISO KŪNO PILINGAS SU GINTARO DULKĖMIS- 1val-140Lt / 40,55Eur
VISO KŪNO PILINGAS SU GINTARO-ALIEJAUS MIŠINIU. VALO GILIUOSIUS ODOS SLUOKSNIUS, ŠALINA SURAGĖJUSIAS EPIDERMIO LĄSTELES, ŠALINA TOKSINUS, MAITINA ODĄ VITAMINAIS IR MINERALAIS, SUTEIKIA ŠVELNUMO IR STANGRUMO, SKATINA LĄSTELIŲ ATSINAUJINIMĄ.Procedūras prašome užsisakyti iš anksto registratūroje. Linkime gero poilsio ir malonių įspūdžių!

 


<Atgal