Atsiliepimai

Viešbutis GABIJA **** Palangoje

Suteikite savo kūnui jėgų, o sielai atgaivą...

Parašykite savo atsiliepimą

 
 
 
 
 
 
 
* - privalomi laukai.
Vaiva Vaiva | Plungė | 2018 kovo 12:
Puikiai praleidome savaitgalį šiame viešbutyje. Nerealus masažas ir labai skani vakarienė, jaukūs kambariai, malonus aptarnaujantis personalas. Būtinai sugrįšime čia dar kartą 🙂
Simona Simona | Vilnius | 2018 vasario 8:
Viešbutis maloniai nustebino.Ypač restoranas ir maistas.Puikūs pusryčiai ir vakarienės.Kambariai kiek pasenę, tačiau erdvūs ir modernūs vonios kambariai.Didžiausias minusas - labai šaltas baseino vanduo.Buvome su vaikais ir šį viešbutį rinkomės dėl baseino, lediniam vandenyje buvo nemalonu mums visiems.Bendras įspūdis - viešbučio personalas tikrai stengiasi kuo geriau aptarnauti viešbučio svečius.O tai nėra įprasta praktika Palangos viešbučiuose:)Ypatinga mano padėka ir komplimentas Andrejui iš Registratūros už pagalbą sprendžiant susiklosčiusią situaciją ir profesionalumą.
Rasa Rasa | Mažeikiai | 2018 sausio 7:
Likome labai patenkinti. Puiki vieta, malonus personalas. Kambariai erdvūs, patogios lovos, mini dovanos kambaryje atvykus - šampanas ir saldainiai. SPA centre esančios pirtys, baseinas ir sūkurinė vonia - puiki vieta atsigauti. Puikus maistas restorane. Pusryčių metu visi vaišinami šampanu. Ačiū už puikiai praleistą savaitgalį.
Raimonda Raimonda | Klaipėda | 2017 birželio 16:
Labai geras viešbutis ir labai šauni darbuotojų komanda. Buvau nustebinta aukšto aptarnavimo lygio. Virtuvė labai gera. Jei reikės dar kartą rinktis - tik "Gabija". Didelis ačiū už priėmimą. Visi svečiai buvo sužavėti.
Osvaldas Osvaldas | Kaunas | 2017 birželio 11:
Tikrai puikus viešbutis! Malonus aptarnavimas, puiki ir jauki aplinka. Gera vieta pabėgti nuo rūpesčių!
MANE DOMINA
Viešbutis GABIJA Palangoje - Kambariai ir apartamentai

Kambariai

Svečių poilsiui viešbutyje siūlomi 56 komfortiškai įrengti kambariai, tai erdvūs Standartiniai dviviečiai, elegantiški Deliuksai, jaukūs Apartamentai, išskirtiniai VIP Apartamentai su sauna.

Viešbutis GABIJA Palangoje - Restoranas

Restoranas

Puošnus, elegantiškas restorano interjeras, puiki europietiška virtuvė ir geras aptarnavimas daugeliui dovanoja malonių akimirkų.

Viešbutis GABIJA Palangoje - Sveikatingumo centras - Spa

Sveikatingumo centras

Suteikite savo kūnui jėgų, o sielai atgaivą erdviame „Gabijos“ pirčių komplekse!

Viešbutis GABIJA Palangoje - Konferencijų centras

Konferencijų centras

Viešbučio konferencijų centras pritaikytas įvairaus dydžio konferencijoms ir seminarams organizuoti.

Adresas

Vytauto g. 40, Palanga, Lietuva

Telefonas

+370 (460) 48251 +370 (699) 95973
Partneriai